Find us on Facebook Follow us on Twitter Subscribe to our YouTube channel Email us Skype - raityta

Sveiki  atvykę phototopainting.eu, kur iš jūsų nuotraukos sukursime unikalų rankų darbo meno kūrinį. Mes padarysime viską, kad kaskart prisimintumėte mus, tik panorėję padovanoti kažką neįprasto, unikalaus ir turinčio  išliekamąją vertę.

1.       Čia galite gauti jūsų nuotraukos  100% rankų darbo unikalią meninę interpretaciją stilizuotą paveikslą arba tikslų jos atkartojimą. Tereikia pasirinkti norimą techniką ir stilių spustelėjus ant patikusio pavyzdžio:

a.       Jei pasirinkote stilizuotą paveikslą, mūsų profesionalūs menininkai jūsų nuotrauką atliks pasirinkta technika, su menine interpretacija, individualiu stiliumi ir pageidaujamais pakeitimais išsaugant individualius jūsų veido bruožus. Mes atidžiai įsiklausysime į jūsų pageidavimus ir padarysime viską, kad juos išpildytumėme. Svarbiausia mūsų užduotis – išlaikyti jūsų individualius veido bruožus, portretą lengvai atpažįstamu, tačiau pateikti kūrinį individualiu menininko braižu, stiliumi, interpretacija aplinkoje, kompozicijoje, tematikoje, kolorite, ornamentikoje ar paveikslo nuotaikoje. Pasitelkę geriausius savo įgūdžius ir gebėjimus dailininkai sukurs jums puikiausią kūrinį, remiantis jūsų pasirinkta technika ir stiliumi, išsakytais pageidavimais ir atsiųsta foto medžiaga.

b.      Pas mus taip pat jūs galite pasirinkti tikslų atsiųstos nuotraukos atkartojimą pageidaujama technika ir paversti ją 100 procentų rankų darbo meniniu kūriniu.

2.       Čia jūs galite priderinti paveikslą prie savo interjero. Tiesiog prikabinkite erdvės, kurioje kabės paveikslas nuotrauką ir pasitikėkite mūsų stilistais ir menininkais, kurie atsižvelgdami į duotą medžiagą parinks labiausiai tinkamą stilių ir koloritą. Šiuos dalykus galite nuspręsti ir diktuoti patys. Atkreipkite dėmesį, kad puikių rezultatų galime pasiekti ir bendradarbiaudami.

3.       Originalų meno kūrinį iš nuotraukos užsakyti čia yra itin paprasta ir lengva. Mes sukūrėme patogią užsakymo formą, kurią atidžiai užpildžius, jūs pateiksite visą pirminę informaciją, reikalingą pradėti dirbti. Toliau darbo eigoje mes su jumis susisieksime, viską derinsime pagal jūsų norus ir pageidavimus. (daugiau „Kaip tai veikia“ skyrelyje)

4.       Mes bendrausime su jumis kūrybinio proceso metu ir keisime paveikslą, kaip jūs paprašysite, kol liksite visiškai patenkinti rezultatu. Priešingu atveju grąžinsime jums pinigus.

5.       Kadangi čia darbuojasi itin kūrybingi, patyrę ir profesionalūs dailininkai su puikios kokybės priemonėmis,  garantuojame tik pačią aukščiausią darbo kokybę.

6.       Jums tereikia padengti 30 procentų visos darbo vertės, kad būtų duotas startas darbams pradėti. Likusią sumą galėsite sumokėti tik prieš išsiunčiant kūrinį.

7.       Nemokamas ir saugus siuntimas. Mes pakuojame paveikslus su išskirtiniu rūpesčiu. Jei jūsų paveikslas atkeliauja pažeistas, mes sutvarkysime pažeidimus arba pakeisime jį kitu. Jei kurjerio kompanija pames paveikslą, mes atsiųsime naują be jokio papildomo mokesčio.

8.       Esame lankstūs  ir padarysime beveik viską, ko jūs prašote, kad jūsų nuotrauką paverstumėme tikru meno kūriniu. Susisiekite info@phototopainting.eu .